Dr. Emre Çiçek ile 3 Seans Kavitasyon nasıl yapılır ? Ayrıca size fikir verecek 9 yorum var. Tarifin püf noktaları, binlerce yemek tarifi ve daha fazlası... Türk kavitasyon, medikal zayıflama, zayıflama yöntemleri, Güzellik Sırları

Dr. Emre Çiçek ile 3 Seans Kavitasyon

Yayın Tarihi: 02-05-2011
4 5 5 1

Tatil planları yapmaya çoktan başladık bile… Ama fazla kilolarımız hep aklımızın bir köşesinde. Size daha önce Cavitation ile zayıflamaya başladığımı yazmıştım. Sizden gelen sorular ve istekler doğrultusunda Dr. Emre Çiçek ile okuyucularıma özel bir kampanya yapmaya karar verdik.

zayıflama yöntemleri

Doktor Emre Çiçek’in fan sayfasını beğendikten sonra bu formu dolduran kişiler arasından 1 şanslı okuyucumuza 3 seans Kavitasyon ile zayıflama uygulaması hediye edeceğiz.

1 ay boyunca blogumda farklı konular üzerine yazılar yazıp sizden gelen soruları cevaplayacak.

Bu fırsatı kaçırmayın, bolca soru sorun derim.

Kampanya 9 Mayıs Pazartesi günü sona erecektir.

“Challenger lokal kilo ve selülit sorununun çözümüne yönelik olarak tasarlanmış. En son teknolojik gelişmelerin kullanıldığı challenger cavitation sayesinde yaza, yenilenmiş görünümünüzle karşılayabilirsiniz.

Yaz ayı geldi çattı…. Genellikle hepimizin yaz ayına fazla kilolarımızdan kurtularak girmek, plajlarda bikiniyi gönül rahatlığı ile taşımak bir hayali, beklentisi var.

Her yaz tatile çıkarken fazla kilolarda kurtulmuş olmayı dileriz… Bu uğurda denediğimiz çeşitli yöntemler ve genellikle uygulamaktan vazgeçilen uzun diyet listeleri  ‘bıktırıcı’ olmanın dışında kişiyi ‘mutlu son’a ulaştırmak ta pek başarılı olmaz.

Oysa  ‘mutlu son’ şimdi çok yakınımızda, CHALLENGER Cavitation adı ile bilinen yöntem dünya ile aynı anda Türkiye’de. CHALLENGER Cavitation cihazı ile tek seansta bile ‘lipo suction’ a benzer sonuçlar almak mümkün oluyor. Tüm dünyada ameliyatsız liposuction mucizesi adı ile lansmanı yapılan bu cihaz haftada ortalama seans sonrası %30yağ kaybını sağlıyor. Üstelik ameliyat, ağrı, sızı veya benzeri bir yan etki olmadan.

CHALLENGER Cavitation sistemi ultrasound enerjisini kullanarak yağları parçalayan bir yöntem. Tavsiye edilen uygulama öncesinde uygulama yapılacak kişinin vücut ölçülerinin alınması ve işlem yapılacak bölgenin mutlaka fotoğraflanması gerekliliği.

Ardından problemli bölgeye yapılan maksimum 30-40 dakikalık bir uygulamanın ardından tekrar yapılan ölçümlemenin sonucu ise tek kelime ‘şaşırtıcı’. Ortalama 2-10 cm. arasında incelme. Bu şimdiye dek bilinen hiçbir yönteme benzemiyor. Uygulama tamamlandığında ise vücutta ciddi bir incelme (MİNİMUM 2 BEDEN İNCELME) ile birlikte ‘portakal kabuğu’ görünümünde yani sellülitte %90 a varan azalma tespit ediliyor.

Ciddi bir zayıflama yöntemi olan CHALLENGER Cavitation işlemi sırası ve uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı kurallarda var elbette. Uygulamayı takip eden 5 gün içerisinde yağ tüketilmemesi ve bir kerelik minimum 25 dakika süre ile yürüyüş, koşu, aerobik vb. efor harcatan bir aktivite yapılması gerekiyor.

Sonra ne mi olacak ??? Bu teknoloji ile ağrı acı olmadan konforlu olarak incelecek yağ kaybedeceksiniz İçine sığamayacağınız elbise, vücudunuzda mükemmel durmayacak bikini kalmayacak ve 2011  ‘çok güzel’ olacak…”

Dr.M.Emre ÇİÇEK
MEDİKAL ESTETİK UZMANI
Abdi İpekçi Cad.No:5/3
Arzu Apt Kat2
NİŞANTAŞI/İSTANBUL
0 212 296 28 80/81
www.emrecicek.com

Etiketler: , ,

Dr. Emre Çiçek ile 3 Seans Kavitasyon” için 9 yorum

 • 09 Mayıs 2011 tarihinde, saat 21:29
  Permalink

  umarım şanslı kişiler arasında ben de yer alırım ayrıca istanbulda olmasıda benim için bir avantaş yaza formda girmek istiyorum. diyet yapıyorum ama istediğim kiloya düşmek çok zorrrrrrrrrrr şimdiden çok çok teşekkürler

  Yanıtla
 • 09 Mayıs 2011 tarihinde, saat 14:49
  Permalink

  bugün son gün ve ben ilk defa bugün bu sayfayı gördüm çok mutlu oldum kiloluyum neden ben olmayım dedim zayıflamayı çok istiyorum rüyamda hep kendimi zayıf görüyorum sizlere iyi günler iyi çalışmalar diliyorum inşallah şansım döner.

  Yanıtla
 • 09 Mayıs 2011 tarihinde, saat 05:17
  Permalink

  Kampanya sonucunu büyük bir heyecanla bekliyoruz.

  bu heyacanın sonunda herkes kazanamayacağı için şanslı olan kişi çok sevinecek…diğer herkeste üzülecek …kadınlara özel bu mükemmel kampanyanın devamınıda bekliyoruz inşallah.

  yaklaşık bir aydır diyetteyim ve vucudun dışardan bu şekilde takviyeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

  kusursuz güzellik için kampanyalarınıza devam inş.

  Yanıtla
 • 07 Mayıs 2011 tarihinde, saat 19:15
  Permalink

  155 kiloyum 2 aydır diyet yapıyorum. Kazanmayı katılan herkes gibi istiyorum. Umarım kazanırım. :)

  Yanıtla
 • 07 Mayıs 2011 tarihinde, saat 11:40
  Permalink

  ban eskişehirdeyim sizin kampanyanıza katılmak istiyorum

  Yanıtla
 • 06 Mayıs 2011 tarihinde, saat 06:38
  Permalink

  Bu kampanyayı kaçırsam üzülürdüm.
  üstelik istanbulda olması benim için çok ama çok güzel bir fırsat,Imkanlarım dahilinde zayıflamak için yeteri kadar çaba gösterdiğime inanıyorum.
  ve bu proğramıda kazanırsam benim için büyük şans olacak.
  işlem uygulaması sonrasında iki beden incelme şansı güzel.

  bu hediyeyi kazanmayı ifade edemeyeceğim kadar çok istiyorum inşallah kazanırım.

  Yanıtla
 • 03 Mayıs 2011 tarihinde, saat 07:00
  Permalink

  LUTFEN BENI SECIN

  Yanıtla
  • 06 Mayıs 2011 tarihinde, saat 12:36
   Permalink

   nütfen beni secin cok kiloluyum 106 kiloluyum yeni dogum yaptım benim cok ihtiyacım var nolur beni secin tesekkürederim

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR