Mutfak Sırları Canlı Yayında nasıl yapılır ? Ayrıca size fikir verecek 3 yorum var. Tarifin püf noktaları, binlerce yemek tarifi ve daha fazlası... Türk canlı yayın, Bizzat Benden

Mutfak Sırları Canlı Yayında

Yayın Tarihi: 15-04-2011
4 5 5 1

Merhaba Sevgili Dostlar

canlı yayınMutfak Sırları blogumdan sizlere her daim daha faydalı olabilmek için farklı ve pratik yemekler hazırlamaya çalışıyorum. Sizlerin istekleri ve beğenileri doğrultusunda hazırlayacağım tarifleri belirliyorum. Blogun üzerinden fotoğraflı olarak paylaştığım tariflerimi artık haftanın bir günü yine Mutfaksirlari.com üzerinden Canlı Yayın yaparak sizlerle birlikte yapmaya başlayacağız. Bu fikir ilk aklımıza geldiğinde benim için gerçekten çok heyecan vericiydi. Gerekli alt yapıları sağlayıp gerçekleştirebileceğimizi öğrendiğimde daha çok heyecanlandım. Sizlere daha yakın olabileceğim bu uygulamada izleyici olarak sizde sorularınızı sorabileceksiniz. Ben de elimden geldiğince bunları canlı yayında program esnasında yanıtlamaya çalışacağım.

Aynı zamanda her programda farklı bir konuk ağırlıp yemeğimizi hazırlarken bir yandan da sohbet ederek geçireceğimiz keyifli bir program düşünüyoruz. Bu konuklar ağırlıklı olarak farklı yemek blogları sahipleri olacak, kimi zaman da Sosyal Medyadan isimler ağırlayacağız.

İlk programımızı  17 Nisan 2011 Pazar  günü saat 14:00 te gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Test yayını olarak yapacağımız ilk program konuğumuz bir yemek blogu sahibi değil. Sosyal Medya’ dan özellikle Friend Feed ve Twitter’ dan ismini duyduğumuz ve kaloglu.com un sahibi Cihan Kaloğlu olacak.

Sizlerle birlikte daha önce Mutfak Sırları’ nda yayınladığım Pancake tarifini yapacağız. Henüz ilk program olduğu ve test aşaması olduğu için basit tarifle başlamayı uygun gördük. Pazar günü ilk yayınımı izlemeye beklerim :)

Canlı yayını izleyebileceğiniz adresler

http://www.mutfaksirlari.com/mutfak-sirlari-canli-yayin.html

http://www.facebook.com/mutfaksirlaricom?sk=app_142371818162

Not: İlk yayın olacağı için bazı teknik aksaklıklar olabilir. Şimdiden affola :)

Etiketler:

Mutfak Sırları Canlı Yayında” için 3 yorum

 • 16 Nisan 2011 tarihinde, saat 12:14
  Permalink

  şimdiden sana başarılar dilerim Nilay enerjine hayranım. umarım süper geçer yayının..

  Yanıtla
 • 15 Nisan 2011 tarihinde, saat 18:23
  Permalink

  yaaa fena heyecanlı bir durum bu Nilaycım, hem de canlı yayın. kesinlikle kaçırılmamalı, bol şanslar diliyorum

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR