Mutfak Sırları Uğurlu Tarifler nasıl yapılır ? Tarifin püf noktaları, binlerce yemek tarifi ve daha fazlası... Türk blogger, N11, uğurlu tarifler, yemek bloğu, Bizzat Benden

Mutfak Sırları Uğurlu Tarifler

Yayın Tarihi: 27-08-2014
4 5 5 1

Merhabalar Sevgili Dostlar,

Sevgimi katarak yaptığım tariflerimi, öğrendiklerimi ve öğrenmeye devam ettiklerimi 7 yıldır Mutfak Sırları bloğumda sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Yazın bitişi, sonbaharın başlaması ile yeni dönemin hepimize uğur getirmesini dileyerek hayatımdaki yepyeni bir heyecandan bahsetmek istiyorum.

Açıldığı günden bugüne başarılı işlere imza atan, benim de müdavimi olduğum alışverişin uğurlu adresi n11.com ile 11 hafta boyunca çok keyifli bir çalışma gerçekleştireceğiz.

yemek bloğu

Bugünden itibaren 11 hafta boyunca her hafta, yeni bir tarifimi, n11.com ziyaretçileri ile paylaşacağım. n11.com Ev ve Yaşam kategorisi içerisindeki “Mutfak Sırları“ sayfasında tariflerimin yanı sıra sosyal medyada düzenleyeceğimiz yarışma ile hediye kuponları da armağan edeceğiz.

Her hafta birbirinden farklı konsepte göre hazırlanan menülere n11.com ve https://mutfaksirlari.com/ ve facebook, twitter , instagram sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Yepyeni tariflerin ve önerilerin yanı sıra eğlenceli yarışmamızla n11.com’da görüşmek üzere…

Sevgiler…

 

Etiketler: , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR