Saba Tümer ile Mutfak Sırları Ne Pişiriyor? nasıl yapılır ? Ayrıca size fikir verecek 3 yorum var. Tarifin püf noktaları, binlerce yemek tarifi ve daha fazlası... Türk blogger, mangal çeşnili tavuk, mangal çeşnisi, mutfak sırları, saba tümer, yemek blogları, Bizzat Benden

Saba Tümer ile Mutfak Sırları Ne Pişiriyor?

Yayın Tarihi: 11-03-2013
4 5 5 1

Merhaba Sevgili Dostlar,

Haftaya sizleri de en az benim kadar keyiflendirecek ve eğlendirecek bir video ile başlamak istedim :) Eminim izledikten sonra neden bahsettiğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

yemek blogları

Sürekli anlatıyorum, şöyle yoğunum böyle koşturuyorum diye. Tabi bunlar sonuçları görülünceye kadar hep havada kalıyor :) İşte o yoğunlukların meyvelerinden biri de  “Saba Tümer Bloggerlarla Ne Pişiriyor?” projesi.

mutfaksirlari_saba_tumer

Bu güzel çalışmada ben Saba Hanım ile beraber gerçekten de bana yakışan bir lezzet olan Knorr Fırında Tavuk Çeşnisi Mangal Lezzeti deniyorum. Tabi videoyu facebook app üzerinden izlerseniz benim bu lezzetin yanına yakıştırdığım fırında Mozarellalı Domates Dolmaları tarifini de alabilir ve harika bir akşam yemeği kombinasyonu hazırlayabilirsiniz.

Yapımda emeği geçen herkese ve özellikle de bizleri bu projede bir araya getiren Knorr’a teşekkürler.

Şimdi sizleri bu neşeli video ile baş başa bırakıyor ve iyi haftalar diliyorum :)

Sevgiler…

Etiketler: , , , , ,

Saba Tümer ile Mutfak Sırları Ne Pişiriyor?” için 3 yorum

  • 12 Mart 2013 tarihinde, saat 15:52
    Permalink

    Ne tatlı bir cekim olmus insani gulumsetiyor tebrik ederim !

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR