Mutfak Sırları Yemek Kitabı nasıl yapılır ? Ayrıca size fikir verecek 3 yorum var. Tarifin püf noktaları, binlerce yemek tarifi ve daha fazlası... Türk iclal aydın kitap klübü, mutfak sırları, mutfak sırları basın bülteni, mutfak sırları kitap özeti, mutfak sırları yemek kitabı, nilay tulum, Bizzat Benden

Mutfak Sırları Yemek Kitabı

Yayın Tarihi: 31-12-2020
4 5 5 1

Merhabalar Sevgili Dostlar,

2020 yılının son postu 14 yıllık blog yolculuğumun en güzel meyvesi olacak deseler hayatta inanmazdım! Evet, 3 yıl önce bir yaz günü sevgili İclal Aydın ile buluşup bu kitabın sözünü vermiştik birbirimize.

Araya giren hamileliğim, doğumum, sonrasında pandemi süreci, türlü türlü aksiyonlar derken çok büyük emekler vererek hazırladık bu kitabı.

nilay tulum

İnanılmaz bir heyecan var içimde, sıfırdan maddi manevi hiç bir destek görmeden çıktığımız bu yolculukta yanımda sadece eşim vardı. Kızımla birlikte artık bir de Mutfak Sırları kitabım oldu.

Beni bu yolculukta hep desteklediğiniz için sizlere de çok teşekkürler. Çok yakında sizlerle buluşmak üzere yola çıktı. Satışa çıkar çıkmaz buradan da da duyurusunu yapacağım. Umarım kitabımı beğenirsiniz.

Basın bültenini de buraya bırakıyorum, belki paylaşmak isteyen takipçilerim ve yazar arkadaşlarım olur :)

Sevgiler….

İclal Aydın Kitap Kulübü sizleri bu kez Mutfak Sırları’yla buluşturuyor. Şef Nilay Tulum bu kitapta yılların deneyimine ve yemek yapma tutkusuna dayanan tariflerini, tüyolarını yani mutfaktaki sırlarını paylaşıyor. 

Sofralarda bizi bir araya getiren hamur işleri, evinizin rahatlığında, kendi güvendiğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz ferah tatlar, her gün aynı tencere yemeğini pişirmekten sıkılanlar için pratik, tok tutan atıştırmalıklar, salatalar, yemekler ve ailenizle ya da misafir ağırlarken severek yiyebileceğiniz, belki ilk kez deneyeceğiniz rengârenk tarifler Mutfak Sırları‘nda bir araya geliyor.

Arka Kapak

Mutfaklarda tabakların, bardakların yanında, buzdolabının üzerinde yerini koruyan kitapları gördükçe yüzüm güler.  Yemek kitaplarının yeri orasıdır çünkü. Kitaplığa saklı kalırsa işlevini yerini getiremez diye düşünürüm. Umuyorum ki Nilay’ın kitabı mutfakta yerini koruyanlardan olacak. Sık sık göz göze geleceksiniz.

Kulübümüzün bir bebeği daha size emanet. Mutlu sofralara, yaraların sarılmasına, sevinçlerin kutlanmasına vesile olsun dilerim. Şimdiden kolay gelsin ve afiyet olsun.

İclal Aydın

“Mutfak benim için bambaşka bir yer” diyerek çıktığım yolculuğun on dördüncü yılında acı, tatlı, buruk ne varsa içimde, bazen kaynattığım tenceredeki yemeğe bazen de yoğurduğum hamura geçti.  Çektiğim bir fotoğraftan ya da yazdığım bir tariften de sizlere…

Mutfak dünya telaşından kaçtığım kuytu köşe, stresimi attığım yegâne alan oldu, mutfaksirlari.com ise sizlerin sofralarına konuk olmamı sağlayan yegâne araç.

Şimdi hiç ayrılmamak üzere evinize geliyorum. Yanımda da hani o komşunuzun size eksik verdiği, annenizin üstünkörü anlattığı tariflerimi getiriyorum.

Hepimizin Mutfak Sırları var öyle ya da böyle, bunlar da benimkiler…

Nilay Tulum

Etiketler: , , , , ,

Mutfak Sırları Yemek Kitabı” için 3 yorum

 • 07 Ocak 2021 tarihinde, saat 12:27
  Permalink

  Birçok tarifinizi denemiş ve tariflerinize güvenen biri olarak şimdiden hayırlı olsun Nilay hanım bol bol baskıları olsun :)

  Yanıtla
 • 04 Ocak 2021 tarihinde, saat 15:53
  Permalink

  Merhaba,
  öncelikle kitabınızı heyecanla bekliyorum hayırlısı olsun size şans getirsin.
  uzun zamandır tariflerinizi güvenerek yaptım, hiç olmadı demedim şimdiden ellerinize, emeğinize sağlık.

  Yanıtla
 • 04 Ocak 2021 tarihinde, saat 10:31
  Permalink

  Hayırlı olsun canım benim..
  Hakediyorsun en güzel işleri..

  Maaşallah. :)
  Çok kalp, öpüyorum.

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR