Mutfak Sırları 9 Yaşında! nasıl yapılır ? Ayrıca size fikir verecek 2 yorum var. Tarifin püf noktaları, binlerce yemek tarifi ve daha fazlası... Türk 9, blogger, dokuz, food blogger, mutfak sırları, yemek blogları, yemek yazarları, Bizzat Benden

Mutfak Sırları 9 Yaşında!

Yayın Tarihi: 29-07-2016
4 5 5 1

Herkese merhabalar,

9 koca sene nasıl geçti derseniz gerçekten de hayal meyal derim. O günlerden geriye en çok hatırladığım şey hep daha çok çalıştığım. Üzüldüğümde, sevindiğimde, hayal kırıklığına uğradığımda nasıl olduysa bunu bir şekilde itici güç olarak kullanabildiğim. Belki de daha çok çalışmasaydım, daha fazla üretmeseydim hepten takıntılı hatta yarı deli bir kadın olabilirdim.

yemek yazarları

Şimdi dönüp baktığımda ne de güzel olmuş diyorum. Küçücük bir blog benim hayatımı toptan değiştirdi. Küçücük blog benimle birlikte büyüdü ve şimdi milyonlarca insanın uğrak yeri oldu. Hala ilk günkü heyecanımla mutfağa giriyor ve aynı heyecanla yazıp paylaşıyorum pişirdiklerimi. Biz yemek pişirirken hayatta bizi pişiriyor bir bakıma.

Kendi doğum günüme bu kadar (hatta hiç) özenmediğimden  pay biçin dersem pek de yanlış anlatmış sayılmam ne kadar titizlendiğimi.

Belki yıllardır takip ediyorsunuz, tarifleri ve benim günlük karalamalarımı okuyup varlığınızı hissettirmeden gidiyorsunuz. Ben yorum yazanlar ve sosyal medyadan takip edenler kadar orada olduğunuzu biliyorum.

İyi ki varsınız. Hepiniz..

Sevgiller…

Not: Son 5 yıldır neredeyse her doğum günü yazının altına eklediğim 4. Yaş yazıma bakıp kendim ve mutfak sırları hakkında daha neler yazdım görebilirsiniz.

 

 

Etiketler: , , , , , ,

Mutfak Sırları 9 Yaşında!” için 2 yorum

 • 29 Temmuz 2016 tarihinde, saat 21:39
  Permalink

  Büyük keyifle izlediğim, çok yararlandığım “Mutfak Sırları”nın yeni yaşını sevgiyle kutlar,
  başarılarının sürekli arttığı, sağlık ve mutluluk dolu uzuuuuuuuuuuuuuun yıllar dilerim.

  Yanıtla
 • 29 Temmuz 2016 tarihinde, saat 08:38
  Permalink

  Iyi ki dogdun mutfak sirlari. Ben bu muhtesem mutfagi ilk 2010 yilinda kesfettimdi,6 senedir ugrarim ve bir cok tarif denemisimdir. Tesekkürler iyi varsin Nilay!

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR