Mutfak Sırları ve Google Chrome

Geçtiğimiz aylarda Google Türkiye’den gelen bir mail ile hem şaşırdım hem de sevindim. E-mailde benimle bir toplantı yapmak istediklerini ve ilk fırsatta ofislerine beklediklerini yazıyordu.

Ürün pazarlama müdürü Aslıhan hanımla neşeli, keyifli ve uzun bir toplantı yaptık. Toplantının konusu daha önce yurt dışında çekilmiş olan Google Chrome Mobil Uygulamasının tanıtım videosuydu. Bu videonun Türkiye versiyonunu yapmak istediklerini ve içinde Mutfak Sırlarını kullanmak istediklerini söylediklerinde, zaten severek kullandığım bir web ürünün tanıtımına katkıda bulunacağım için mutluluk duydum. Böylece biraz sonra izleyeceğiniz videonun temelleri bu şekilde atılmış oldu.

yemek tarifi

Video dün yayına alındı…

Bu harika çalışma için Aslıhan hanıma ve Google ekibine teşekkürler :)

Bir diğer haberimde Google+ ile ilgili artık Google+ Mutfak Sırları profilinden de beni takip edebilirsiniz.

 

İlgili Twit ve Video

https://twitter.com/mutfaksirlari/status/247988435749597184

Sevgiler…

* Bu tarifi denediğinizde fotoğrafını yorumlar bölümünde bizimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Benzer Yazılar

Mutfak Sırları ve Google Chrome” için bir yorum

  • 20 Eylül 2012 tarihinde, saat 15:08
    Permalink

    ne zaman pasta,kek,kurabiye yapacak olsam mutlaka sitenize uğrar,buradan faydalanırdım.şimdi yeni evli olmam ve yemekle hiiçç aramın olmaması nedeniyle bundan sonra daha çoookkkk uğrayacağım =D uzun süredir takipçiniz olmamdan ötürü heralde bu güzel haberinize çok sevindim,başarılarınızın ve yemek tariflerinizin devamını diliyorum,ama tarif verirken hep ADVANCED kişilerin okuduğunu düşünmeyin,benim gibi BEGINNER seviyede olanları da unutmayın,bize yönelik tüyolar tariflere daha çok yer verin olmaz mı =D

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir