Kaş Nasıl Alınır? nasıl yapılır ? Tarifin püf noktaları, binlerce yemek tarifi ve daha fazlası... Türk bakım, bakımlı kadın, evde kaş nasıl alınır, Güzellik Sırları, kadın, kaş, kaş alma hataları, kaş alma şekilleri, kaş alma teknikleri, Güzellik Sırları

Kaş Nasıl Alınır?

Yayın Tarihi: 16-04-2010
4 5 5 1

Yüz ifademize anlam katan en önemli öğelerden biri kaşlarımız. Yanlış alınması bir anda yüzünüzün tüm ifadesini değiştirip anlamsızlaştırabilir. Bu nedenle hep güvendiğimiz insanlara gideriz.

Son dönemlerdeki sıkıntılar nedeniyle hepimiz güzellik için ayırdığımız bütçeyi kısmaya hatta neredeyse hiç harcama yapmamaya başladık. Yani iş başa düştü :)

Evde kaşınızı şekillendirirken bu hatalara düşmeyin!

kaş alma teknikleri
Kaş Nasıl Alınır?

Hızlı kaş almayın: Kaşlarınızı alırken acele etmeyin, yavaş ve sakin olun. Bu sayede kaşınıza girmez yanlış bir yerden fazladan alarak kaşınızı bozmazsınız.


2. Cımbızın sivri ucunu kullanmayın: Sivri kısmı ile alırsanız kaşlarınız ters çıkabilir yada derinize zarar verebilirsiniz.

3. Sırayı takip edin: Eğer kaş şeklinizden memnunsanız sadece çıkan kaşlarınızı alın. Kesinlikle ekstra tüy koparmayın, çorap söküğü gibi gerisi gelir ve düzeltmeye çalışırken iyice bozulabilir.

4. Kaşlarınızı fazla inceltmeyin: Çok ince alınmış kaş eğer kaş ve göz arasındaki mesafeniz fazla ise size şaşkın bir ifade verir. Ayrıca yaşınızdan büyük görnmenize sebep olabilir.

5. İp yada sir ağda kullanmaktan kaçının: Eğer ip yada ağda kullanma konusunda acemi iseniz kesinlikle kullanmaktan kaçının. Çünkü yapacağınız yanlış bir hareket kaşınızda telafisi zor bir hataya sebep olabilir. Sivilcelenme yada tüylerinizin ters çıkmasına sebep olabilir. Ayrıca ağdanın sıcakalığını iyi ayarlamazsanız yanıklara sebep olabilir.

6. Makas kullanın: Kaşlarınıza cımbız ile şekil verdikten sonra mutlaka makas kullanarak kısaltın. Bu sayede daha da toplu gözükecektir.

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR