25.Gün İftar Menüsü (2015) nasıl yapılır ? Tarifin püf noktaları, binlerce yemek tarifi ve daha fazlası... Turkish Cuisine 2015 iftar menüsü, akşama ne pişirsem, gün gün iftar menüsü, iftar menüsü, pratik ramazan menüsü, ramazan menüsü, ramazan yemekleri, ramazanda sağlıklı beslenme, sağlıklı ramazan menüleri, yaz iftarları, yazlık ramazan menüleri,

25.Gün İftar Menüsü (2015)

Yayın Tarihi: 11-07-2015
4 5 5 1

Herkese Merhabalar,

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 30 gün boyunca sizlere iftar için önerilerde bulunacağım. Bu tarifleri kategorilerden seçeceğiniz farklı tariflerle birleştirerek farklı menüler oluşturabilirsiniz.

Oruçlu kalınacak olan sürenin uzun ve havaların sıcak olması nedeniyle iftarda ve sahurda mutlaka bol bol sıvı tüketin. Sindiriminizi rahatlatmak için çorba ve hoşafları sofranızdan eksik etmeyin.

25_gun_iftar_menusu_2015

Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak her hafta 5 okuyucuma Pakmaya’nın hazırladığı harika sepetler hediye edeceğim.

Bu yarışmaya katılmak çok basit, yapmanız gereken her hafta mutfaksırları instagram sayfamdan yaptığım duyuruları takip etmek, Pakmaya instagram sayfası sayfasını takibe almak, Pakmaya ile hazırladığınız tatlı-tuzlu lezzetlerin olduğu iftar sofranızı #pakmayaileiftar etiketiyle instagramda paylaşmak.

Sevgiler…

25.Gün İftar Menüsü:

Brokoli Çorbası
Ekmek Mantısı
Reyhanlı Semizotu Salatası
Tavukgöğüslü Elma Tatlısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir