4. Gün İftar Menüsü 2020 nasıl yapılır ? Tarifin püf noktaları, binlerce yemek tarifi ve daha fazlası... Türk 2020 iftar, 2020 ramazan, evdeiftar, iftar menüsü, iftar yemekleri, iftara ne pişirsem, pratik ramazan tarifleri, ramazan menüsü, İftar Menüleri 2020

4. Gün İftar Menüsü 2020

Yayın Tarihi: 26-04-2020
4 5 5 1

Merhabalar Sevgili Dostlar,

4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sonrası bir çok takipçim işine dönmek zorunda. Bu nedenle olabildiğince basit ve lezzetli bir menü oluşturmaya çalıştım. Neredeyse 1,5 aydır home office çalışanlar var, onların işi de zor. Son 11 yıldır evden çalışan ve sadece toplantı ya da stüdyo çekimleri harici işini evden yapan biri olarak ilk bocalamanızı çok iyi anlıyorum.

Özellikle kadınların işe odaklanmasını zorlaştırcak inanılmaz tuzaklar var :) Misal ben çalıştığım odayı toparlamadan asla işe odaklanamam.

ramazan menüsü

Bana destek olmak ve şu sıkıntılı günlerde biraz da olsa motive olabilmem için postlarımı pinterestte pinlemeyi, instagram ve kullandığınız diğer sosyal ağlarda takip ederek beğenmeyi unutmayın.

Sizin uyguladığınız tariflerimi hikayemde sizin fotoğraflarınızla paylaşmayı çok isterim :) Instagram hesabım: @mutfaksirlari 

Hayırlı Ramazanlar,

4.Gün İftar Menüsü 2020

Etiketler: , , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR