Frida eşliğinde Gillette Fusion Power Stealth

Onun “Fark-ı Titreşim” diyorlar. Sadece bu kadar mı? Eşime göre değil.

Gillette1

Mutfak Sırları’ nda neden bir traş bıçağı? dediğinizi duyar gibiyim :) Yeni açtığımız Güzellik Sırları bölümü için pekte uygun bir ürün bu bence. Güzellik ve bakım dediğimizde sadece kadınlar aklımıza gelmiyor artık. Erkeklerde güzel olabilmek, bakımlı gözükebilmek için türlü yollar deniyorlar zamanımızda. E tabi firmalarda bu isteklere tam karşılığını veriyorlar. Gillette’ in bu ürünü tamda onların isteklerine kapak olmuş :) Buda size kapak olsun tadında üretilen bir tıraşbıçağının güzelliklerini eşimin ağzından dinleyeceksiniz. Kendi deneyimini erkek ziyaretçilerimiz için paylaşacak.

Gilette2

Gillette’ ten geçen günlerde bir paket geldi kapımıza. Kara kaplı defterler gibi büyük siyah bir kutu. Adınızı söyleyen bir kutu gelecek demişlerdi. Bana adım ile hitap edecek bir kutuya sahip olmak amaca ulaşan ilk titreşimdi zaten :)

Uçak kara kutusunu andırıyordu. Acaba Lost’ ta düşen uçağın kara kutusunu buldularda adres mi karıştırdılar diye düşünürken kocaman bir parmak izi ve “açmadan önce kendinizi tanıtın” yazısını gördüm üzerinde. Olacakları merak ederek parmağımı üzerine bastırdım. Güzel bir bayan sesi duydum gayipten :) Sonra düşündüm bu gayip’ in sesi olamaz. O nun sesi daha çok, kalın sert ve ikna edici değildir. “Bora bey artık siz de titreşimin gücünü hissedeceksiniz.” diyordu. Zaten hissediyordum çünkü kutuda titremeye başlamıştı.

Odanın orta yerinde elimde titreyen ve bana adımla hitap eden siyah bir kutu ile neler yapılabilir ki :)

Gillette3

Artık kutuyu açma zamanı gelmişti ve ne olacaksa olsun artık diyerek kapağını kaldırdım. Kutu zaten beni titretip kendime getirdiği için artık daha hakimdim olaya :) Kutunun içinde birer adet Hydra Gel, Hydra Shoothe after shave balm ve Fusion Power Stealth traş bıçağı vardı. Bir adet te ufak pil vardı. Pil Tv kumandası için herhalde diye düşündüm. Olmadı duvar saatine kullanırım derken, onun da jilet için olduğunu fark ettim.Titretmek için yani :)

Bir heyecanla kendimi banyoya attım. İlk traş olduğum gün geldi aklıma. O heyecan ve erkekliğe atılan ilk adım hissi. Babalar traş olur ya sadece, babalar sürer after shave’ i. Çünkü before shave diye bir şey yoktur :)

Şimdi yazının bundan sonrasını Firda Kahlo’ nun La Bruja şarkısını dinleyerek okumanızı istiyorum. Çünkü ben tıraş olurken beynimde bu şarkı yankılanmaya başladı. Traş bıçağının yüzünüzde bıraktığı narin dokunuş hislerinin, bu şarkının kulağınızaki narin tınılarına karışarak dönüştüğü eğlenceyi hissetmenizi istiyorum. Play’ e basın ve devam edin :)

Yüzünüzde ünlü bir ressamın fırçası geziniyor ama Frida gibi acının resimini değil, huzurun, mutluluğun resmini çiziyor. Onu hissediyorsunuz ama dokunamıyorsunuz. Şarkının ritmine kapılarak hızlanıyorsunuz. İlk tıraşınız gibi aman bir yerimi kesecek, çenem kanayacak, yanağımda kedi tırmığı gibi uzun bir jilet çiziği kalacak diye korkmuyorsunuz. Çünkü ressam fırçasını çok profesyonelce gezdirtiyor yüzünüzde. Fırça hızlanıyor ( Şarkının hızlandığı yere denk getirmeye çalışılır :] ) ve titreşimi ile bir meksika dansçısının düzenli ve ritmik adımlarına dönüşüyor hissetikleriniz. Öyle ki her adımında masaj yapıyor yüzünüze, her adımında sesi artıyor müziğin ve kendinizi dans ederken buluyorsunuz olduğunuz yerde. Etrafa bakıyorsunuz kimse yok? Dansa devam :)

Sonrası mı? … Sinek kaydı, düştü, bacağını kırdı. O da sineğin sorunu, ne işin var orda be sinek :)

Hele Hydra Shoothe after shave in kokusu o kadar güzel ki. Traş olmasam bile gidip gelip parfüm niyetine sürüyorum :) E bazılarının da hoşuna gidiyor tabi.. :)

Kardeşimde de aynı jiletten varmış. Sonradan öğrendim. O da titreşim kısmını traş olduktan sonra masaj niyetine kullanıyormuş. Bende kulunçlarıma bir masaj mı yaptırsam diye düşünüyorum :) Pil yetmeyebilir ama buna…

Gilette’ e bu çok işlevli ürün için teşekkür ediyorum…

Şarkı bitmedi dimi? Traşta bitmedi zaten….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir