İletişim
Yardım
Üye Ol
Giriş Yap
Tarif Defterim
Mutfak Sırları Yemek Tarifleri
Mutfak Sırları Yemek Tarifleri Mutfak Sırları Yemek Tarifleri Mutfak Sırları Yemek Tarifleri Mutfak Sırları Yemek Tarifleri

Efsane YOUTUBE videolarımızı kaçırıyorsunuz! Tıklayın hemen ABONE olun!

Mutfak Sırları 9 Yaşında!

Tarife oy ver

( 2 oy 5,00/5)

Herkese merhabalar,

9 koca sene nasıl geçti derseniz gerçekten de hayal meyal derim. O günlerden geriye en çok hatırladığım şey hep daha çok çalıştığım. Üzüldüğümde, sevindiğimde, hayal kırıklığına uğradığımda nasıl olduysa bunu bir şekilde itici güç olarak kullanabildiğim. Belki de daha çok çalışmasaydım, daha fazla üretmeseydim hepten takıntılı hatta yarı deli bir kadın olabilirdim.

mutfaksilari_9_yasinda

Şimdi dönüp baktığımda ne de güzel olmuş diyorum. Küçücük bir blog benim hayatımı toptan değiştirdi. Küçücük blog benimle birlikte büyüdü ve şimdi milyonlarca insanın uğrak yeri oldu. Hala ilk günkü heyecanımla mutfağa giriyor ve aynı heyecanla yazıp paylaşıyorum pişirdiklerimi. Biz yemek pişirirken hayatta bizi pişiriyor bir bakıma.

Kendi doğum günüme bu kadar (hatta hiç) özenmediğimden  pay biçin dersem pek de yanlış anlatmış sayılmam ne kadar titizlendiğimi.

Belki yıllardır takip ediyorsunuz, tarifleri ve benim günlük karalamalarımı okuyup varlığınızı hissettirmeden gidiyorsunuz. Ben yorum yazanlar ve sosyal medyadan takip edenler kadar orada olduğunuzu biliyorum.

İyi ki varsınız. Hepiniz..

Sevgiller…

Not: Son 5 yıldır neredeyse her doğum günü yazının altına eklediğim 4. Yaş yazıma bakıp kendim ve mutfak sırları hakkında daha neler yazdım görebilirsiniz.

 

 

Yazdır

Bunu beğenenler aşağıdakilere bayıldı!

Kategori: Bizzat Benden | Yazar: | Tarih:
Bu yazıya 2 yorum yapıldı
  1. Cüneyt Tunca dedi ki:

    Büyük keyifle izlediğim, çok yararlandığım “Mutfak Sırları”nın yeni yaşını sevgiyle kutlar,
    başarılarının sürekli arttığı, sağlık ve mutluluk dolu uzuuuuuuuuuuuuuun yıllar dilerim.

  2. Gülay dedi ki:

    Iyi ki dogdun mutfak sirlari. Ben bu muhtesem mutfagi ilk 2010 yilinda kesfettimdi,6 senedir ugrarim ve bir cok tarif denemisimdir. Tesekkürler iyi varsin Nilay!

Doğru değeri giriniz *